Create Media from Images (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Status:
lt: Būsena:

en: File ID
lt: Failo ID

en: Media Name
lt: Medijos pavadinimas
