Create Media from Images (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: File ID
lv: Faila ID

en: Media
lv: Multivide
