Create Media from Images (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Status:
oc: Estatut :

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Media
oc: Mèdia
