Create Media from Images (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Status:
sk: Stav:

en: File ID
sk: ID súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Media Name
sk: Názov média
