Media Helper (2.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
