Media Helper (2.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Media
hu: Média

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Image Style
hu: Képstílus
