Media Helper (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: Attributes
sk: Atribúty

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Image style
sk: Štýl obrázka
