Media Helper (2.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Attributes
uk: Атрибути

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Image Style
uk: Стиль зображення
