Media Helper (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: Attributes
ca: Atributs

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
