Media Helper (2.0.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Media
de: Medien

en: Attributes
de: Attribute

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Image style
de: Bildstil

en: Image Style
de: Bildstil

en: Image Styles
de: Bildstile
