Media Image Display Entity View (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Nothing
fr: Rien

en: Image Field
fr: Champ image

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
