Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Nothing
be: Нічога
