Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Image Field
fi: Kuvakenttä
