Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Nothing
gl: Nada
