Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
