Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
