Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Nothing
ru: Ничего

en: Image Field
ru: Поле изображения

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
