Media Image Display Entity View (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Nothing
uk: Нічого

en: Image Field
uk: Поле зображення

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
