Media Image Display Entity View (1.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Nothing
hu: Semmi

en: Image Field
hu: Képmező

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
