Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: pixels
cs: pixelů
