Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: pixels
uk: пікселів

en: Add @type via URL
uk: Додати @type через URL
