Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Filters
be: Фільтры

en: Apply
be: Ужыць

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: - Select -
be: - Выбраць -
