Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Media
bg: Медия

en: Filters
bg: Филтри

en: Apply
bg: Търси

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
