Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Filters
ca: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Apply
ca: Aplica

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
