Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Media
de: Medien

en: Filters
de: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Apply
de: Anwenden

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: Plugin Settings
de: Plugin-Einstellungen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Grayscale
de: Graustufen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Panes
de: Panel-Inhalte

en: Source plugin
de: Quell-Plugin

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Insert selected
de: Ausgewählte einfügen

en: Select @name
de: @name auswählen

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
de: <span class="visually-hidden">Medium </span>@title<span class="visually-hidden"> (ausgewählt)</span><span class="active-tab visually-hidden"> anzeigen</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
de: <span class="visually-hidden">Medium </span>@title<span class="visually-hidden"> anzeigen</span>
