Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Media
he: מדיה

en: Filters
he: מסננים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Apply
he: החל

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
