Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Media
hr: Mediji

en: Filters
hr: Prečistači

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: - Select -
hr: - Odaberi -
