Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: ID
hu: Azonosító

en: Media
hu: Média

en: Filters
hu: Szűrők

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Panes
hu: Táblák

en: Insert selected
hu: Kijelölt beillesztése

en: Select @name
hu: @name kiválasztása

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
hu: <span class="visually-hidden">Mutassa </span>@title<span class="visually-hidden"> médiát</span><span class="active-tab visually-hidden"> (kiválasztott)</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
hu: <span class="visually-hidden">Mutassa </span>@title<span class="visually-hidden"> médiát</span>
