Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Filters
is: Síur

en: Apply
is: Virkja

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
is: <span class="visually-hidden">Sýna </span>@title<span class="visually-hidden"> margmiðlunarefni</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
