Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Summary
it: Sommario

en: Filters
it: Filtri

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Apply
it: Applica

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Items per page
it: Voci per pagina
