Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: Media
ja: メディア

en: Filters
ja: フィルター

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Apply
ja: 適用

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Panes
ja: ペイン

en: Insert selected
ja: 選択したものを挿入

en: Select @name
ja: @nameを選択
