Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: - Select -
jv: - Pilih -
