Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
