Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
