Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Apply
nl: Toepassen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Panes
nl: Vensters

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Insert selected
nl: Geselecteerde invoegen

en: Select @name
nl: @name selecteren

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
nl: <span class="visually-hidden">Toon </span>@title<span class="visually-hidden">-media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (geselecteerd)</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
nl: <span class="visually-hidden">Toon </span>@title<span class="visually-hidden">-media</span>
