Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Filters
pl: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Panes
pl: Okna

en: Insert selected
pl: Wstaw zaznaczone

en: Select @name
pl: Wybierz @name
