Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: ID
fa: هویت

en: Media
fa: رسانه

en: Filters
fa: صافیها

en: Apply
fa: تایید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه
