Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Filters
ru: Фильтры

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Apply
ru: Применить

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Plugin Settings
ru: Настройки плагина

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Panes
ru: Панели

en: Insert selected
ru: Вставить выбранное

en: Select @name
ru: Выберите @name

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
ru: <span class="visually-hidden">Показать</span>@title<span class="visually-hidden">медиа</span><span class="active-tab visually-hidden">(выбранный)</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
ru: <span class="visually-hidden">Показать</span>@title<span class="visually-hidden">медиа</span>
