Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
