Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: Media
tr: Medya

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Apply
tr: Uygula

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Insert selected
tr: Seçilenleri ekle
