Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: ID
vi: Mã

en: Media
vi: Phương tiện

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
