Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Media
cs: Média

en: Filters
cs: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Apply
cs: Použít

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Insert selected
cs: Vložit vybrané
