Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: Filters
da: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Apply
da: Udfør

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Insert selected
da: Indsæt det valgte
