Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Summary
es: Resumen

en: Media
es: Multimedia

en: Filters
es: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Apply
es: Aplicar

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Panes
es: Paneles

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: Insert selected
es: Insertar seleccionado

en: Select @name
es: Seleccione @name

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
es: <span class="visually-hidden">Mostrar </span>@title<span class="visually-hidden"> medios </span> <span class="active-tab visually-hidden"> (seleccionados)</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
es: <span class="visually-hidden">Mostrar </span>@title<span class="visually-hidden"> medios</span>
