Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: Filters
ro: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Apply
ro: Aplică

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Panes
ro: Panouri
