Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
