Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت
