Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
