Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Apply
ar: تطبيق

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: - Select -
ar: - اختر -
