Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Filters
ast: Filtros
